Marta Anna
Løvberg
ansatt
Administrasjon
Stillingstittel
Kommunikasjonsrådgiver
Mobil
Nøkkelinformasjon

Strategisk prosjekt kommunikasjon, visuell kommunikasjon, innholdsproduksjon (foto, video og design), sosiale medier, arrangementer.

 

Kommunikasjonssjef for Lytring, en debatt arena eid av Nordlandsforskning og NORD universitet.

Utdanning
  • Høgere yrkesfaglig utdanning innen reklame fra Handelshøyskolen i Sopot, Polen
  • Årsstudiet i nordområdestudier, Nord universitet
  • Årsstudiene i prosjektledelse og ledelse ved UiT Norges arktiske universitet
  • Filmpremiere på Fauske kino
    Film

    Med 134 personer til stede ble dokumentarfilmen Rovdyr- og beiteland vist for første gang den 13. mars på Fauske kino. Filmen som gir innblikk i hverdagen til sauebønder og reineiere i Salten, har bidratt til refleksjon og engasjement blant publikum.

  • Filmplakat: Rovdyr- og beiteland
    Film

    I Rovdyr- og beiteland får publikum høre personlige beretninger fra sauebønder og reineiere i Salten i Nordland, om hvordan økende tap av beitedyr til rovdyr, klimautfordringer og forvaltningens rammer påvirker hverdagen deres.

  • One Health framework

    EU-prosjektet ArcSolution er i gang. Prosjektet har som mål å redusere forurensningen i Arktis ved hjelp av en helhetlig tilnærming som tar hensyn til både miljø og menneskers helse.

Del:

FacebookLinkedInTwitter